Меню сайту
Категорії розділу
Вхід на сайт
Наше опитування
Чи цікавить знижка 26% на продукцію AVON + парфуми в подарунок?
Всього відповідей: 38
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Аромати » Аромати

Аромати


жіночі аромати                            чоловічі аромати


Парфуми – це невід’ємна частка будь-якого образу. З їх допомогою можемо підкреслити свою індивідуальність. «Легкі» запахи дарують веселий літній настрій, «важкими» варто доповнювати вечірній образ пристрасної та бажаної жінки чи загадкового та спокусливого мачо. Існують парфуми на щодень та «на вихід». А тому в косметичному арсеналі жінки, зрештою, як і чоловіка, є кілька різних симпатичних флаконів з різними духами чи туалетними водами. Щодо використання парфумів також існує чимало неписаних правил. Спробуємо з’ясувати, які із них є вірними, а які – ні.

Парфуми краще купувати зранку

Правильно. Оскільки саме зранку Ваш ніс ще не змучений великою кількістю запахів, а отже здатний добре чути тонкі аромати. Коли йдете купувати парфуми не варто, виходячи з дому, збризкуватися ароматними водами: їх запах заважатиме. У парфумерному магазині не слід тестувати одразу багато духів: ніс швидко втомлюється і, зрештою, запам’ятовує тільки три запахи, а всі решта починають пахнути так само.

Запах парфумів у флаконі та на тілі – різний

Правда. Тільки у поєднанні з запахом тіла можна почути справжній запах тих чи інших духів. Побризкай парфумами шию та зап’ястки і зачекай кілька годин. Розтирати духи на тілі не радять, оскільки таким чином можна порушити баланс ароматних масел і «змазати» запах. Важливо, що першу ноту запаху парфумів можна почути лише через 15-20 секунд після збризкування, коли з ароматичної води випарується алкоголь.

Жінки не повинні використовувати «чоловічі» запахи

Неправда. Це справа смаку і не більше. Якщо жінці до вподоби гострі, тютюнові чи деревні запахи, то вона вільно може користуватися чоловічими парфумами. Наприкінці 90-х років у магазинах з’явилися туалетні води unisex – призначені як для чоловіків, так і для жінок, але надто великої популярності вони не здобули.

Парфуми можуть призвести до появи подразнень на шкірі

Правильно. Таке може статися за умов контакту з агресивними сонячними променями. Щоб цього уникнути не слід використовувати духи, йдучи на пляж чи в солярій. Влітку на щодень краще використовувати «легкі» парфуми, що не містять алкоголю.

Одяг також треба збризкувати духами

І так, і ні. Не всі матеріали люблять це. Натуральна шкіра, хутро, льон та бавовна добре і довго тримають запах. Щоб вироби з цих тканин зберігали приємний запах протягом дня варто лише трішки збризнути їх парфумами, краще – не з лицьового боку. Синтетичні тканини взагалі не радять парфумувати, оскільки запах вони не тримають, натомість на них легко з’являються плями від духів, які дуже важко потім вивести.

Ароматизувати слід окремі частини тіла

Правильно. Для того, щоб від вас приємно пахло достатньо нанести парфуми на ті місця на тілі, що мають найвищу температуру – внутрішня сторона ліктя, зап'ясток, шия, скроні, декольте та зона за вухами.

Той самий запах по різному пахне на різних жінках

Вірно. А тому, вибираючи парфуми, не варто орієнтуватися на те, чим користується і як пахне подруга. Запах духів залежить від Вашої шкіри, поту, функціонування гормонів та того, що їсте. На запах мають також вплив вживання алкоголю та паління, вживання ліків тощо.

Блондинки та брюнетки повинні користуватися різними парфумами

Неправда. Застарілий стереотип про те, що брюнеткам як особам пристрасним та темпераментним пасують «тяжкі» та приторні аромати, а блондинкам навпаки - «легкі» й квіткові, не виправдав себе. Кожна жінка – неповторна, щодня вона має різний настрій, а отже, по різному вбирається, має різний макіяж і колір волосся змінює як заманеться. А тому парфуми варто вибирати в залежності від настрою, ситуації та ваших індивідуальних побажань.

Якщо довго використовувати одні парфуми з часом перестаєш чути їх запах

Вірно. Якщо аромат Вам «підходить», то з часом Ви справді ніби перестаєте його відчувати. Але оточуючі його таки чують, а отже, важливо не «передушитися». Якщо ж вас дратує те, що ви не чуєте запаху своїх парфумів, то варто їх змінити.

Парфумами можна збризкувати волосся

Невірно. Волосся й справді довго утримує різні запахи, але парфуми містять алкоголь, що сушить і псує волосся. Краще використовувати спеціальні ароматичні засоби для волосся.

Користуватися парфумами слід раз на день

Неправда. Залежить від того, чим саме користуєтеся. Найбільш концентровані парфуми зберігають аромат протягом 6 годин, парфумована вода – 4-6- годин, туалетна вода – тільки 4 години.

Неправильне зберігання парфумів призводить до їх вивірення Цілком вірно. Щоб ваші парфуми зберігали свій аромати протягом кількох років їх треба зберігати в темному і прохолодному місці.

Категорія: Аромати | Додав: ndzioban (02.06.2009)
Переглядів: 928